14. schůze, 42. hlasování, 10. září 2014, 12:14:00
Novela z. - služební zákon
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 30 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 94 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- Z Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- Z Bohuslav Chalupa
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- Z Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- 0 Ladislav Šincl
- A Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jitka Chalánková
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Jan Chvojka
- Z Pavel Havíř
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- N František Adámek
- Z Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Milan Šarapatka
- A Karel Schwarzenberg
- N Marta Semelová
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- 0 Věra Jourová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 1 | 7 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 7 | 2 | 12 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 2 | 9 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 3 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 2 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 3 | 2 | 11 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 25 | 5 | 6 | 3 | 11 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 2 | 7 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 2 | 2 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 30 | 49 | 27 | 94 | 0 |