17. schůze, 203. hlasování, 24. září 2014, 16:41:00
Novela z. o pomoci v hmotné nouzi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 27 | N Ne: 70 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 62 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- Z Ladislav Šincl
- A Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jitka Chalánková
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Jan Chvojka
- 0 Pavel Havíř
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 9)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Marta Semelová
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- 0 Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 2 | 6 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 11 | 4 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 7 | 4 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 4 | 8 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Středočeský | 25 | 3 | 10 | 5 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 8 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 70 | 41 | 62 | 0 |