17. schůze, 243. hlasování, 25. září 2014, 20:14:00
Novela z. o posuzování vlivů na životní prostředí - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 104 | Je třeba: 53
A Ano: 32 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 96 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- N Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- N Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 René Číp
- N Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- A Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- N Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- A Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Jan Chvojka
- Z Pavel Havíř
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Marta Semelová
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 8)
- 0 Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- 0 Věra Jourová
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- 0 Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 0 | 4 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 5 | 9 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 10 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 7 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 4 | 14 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Středočeský | 25 | 3 | 9 | 11 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 1 | 9 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 32 | 49 | 96 | 23 | 0 |