25. schůze, 28. hlasování, 21. ledna 2015, 18:07:00
Novela z. o důchodovém spoření
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 63 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Ladislav Šincl
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Jan Chvojka
- N Pavel Havíř
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- 0 Milan Šarapatka
- A Karel Schwarzenberg
- Z Marta Semelová
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 7 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 5 | 4 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 4 | 7 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 4 | 4 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Středočeský | 25 | 8 | 7 | 7 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 3 | 6 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 2 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 63 | 46 | 38 | 53 | 0 |