29. schůze, 26. hlasování, 16. června 2015, 15:00:00
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 35 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 64 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jitka Chalánková
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Jan Chvojka
- N Pavel Havíř
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11)
- Z František Adámek
- Z Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- Z Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 9Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 5 | 3 | 12 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 8 | 2 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 6 | 5 | 11 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 3 | 10 | 4 | 8 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 9 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 35 | 78 | 23 | 64 | 0 |