29. schůze, 59. hlasování, 17. června 2015, 11:46:00
Novela z. o regulaci reklamy - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 58 | N Ne: 79 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A René Číp
- 0 Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Ladislav Šincl
- Z Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jitka Chalánková
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Jan Chvojka
- N Pavel Havíř
- A Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- 0 Milan Šarapatka
- Z Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- N Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 8 | 3 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 11 | 2 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 6 | 3 | 11 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Středočeský | 25 | 7 | 10 | 5 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 79 | 24 | 39 | 0 |