29. schůze, 74. hlasování, 18. června 2015, 09:49:00
Písemná interpelace M. Grebeníčka na L. Zaorálka ve věci dodržování a
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 26 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 105 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 7)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 10)
- 0 Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 9)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Jan Chvojka
- N Pavel Havíř
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 30 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 2)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Marta Semelová
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 8)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 7 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 10 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 7 | 10 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 9 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 3 | 19 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Středočeský | 25 | 3 | 7 | 13 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 8 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 26 | 55 | 105 | 14 | 0 |