3. schůze, 41. hlasování, 25. července 1996, 18:50:00
Volba komise pro kontrolu činnosti BIS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 86 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- 0 Václav Exner
- A Petr Hulinský
- Z Jan Kalvoda
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- N Ondřej Zemina
- Z Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9Z Zdržel se: 5)
- Z Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Václav Svoboda
- Z Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- Z Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- Z Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- N Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- Z Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Bratinka
- 0 Tomáš Březina
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- N Libor Ambrozek
- Z Vlastimil Bařinka
- N Vladimír Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- A František Chobot
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavla Jurková
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 8 | 2 | 6 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 7 | 3 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 9 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 3 | 4 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 4 | 5 | 9 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 3 | 4 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 20 | 7 | 6 | 8 | 0 |
Severomoravský | 36 | 22 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 86 | 38 | 28 | 48 | 0 |