3. schůze, 57. hlasování, 25. července 1996, 20:05:00
Vl.náv.-Protokol o snížení emisí slouč.síry
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 129 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 51 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- 0 Jan Kalvoda
- A Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- A Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- Z Miloslav Výborný
- 0 Zdeněk Zajíček
- 0 Ondřej Zemina
- Z Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- 0 Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- 0 Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Roman Češka
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Václav Svoboda
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- 0 Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- Z Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- A František Novák
- 0 Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Bratinka
- A Tomáš Březina
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- Z Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- 0 Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 310 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Libor Ambrozek
- A Vlastimil Bařinka
- A Vladimír Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- 0 Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 200 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- A František Chobot
- Z Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- Z Pavla Jurková
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- 0 Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- Z Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 13 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 13 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 16 | 1 | 8 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 11 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 31 | 0 | 8 | 2 | 0 |
Severomoravský | 36 | 20 | 0 | 10 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 129 | 1 | 51 | 19 | 0 |