47. schůze, 261. hlasování, 1. června 2016, 17:54:00
Novela z. o registru smluv
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 76 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 73 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- N Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Bohuslav Chalupa
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- N René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Ladislav Šincl
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Jan Chvojka
- A Pavel Havíř
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Marta Semelová
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 2 | 12 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 7 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 1 | 12 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 25 | 9 | 3 | 10 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 76 | 17 | 73 | 34 | 0 |