47. schůze, 262. hlasování, 2. června 2016, 09:23:00
Písemná interpelace Z. Ondráčka na M. Chovance ve věci vybavení polici
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 96 | Je třeba: 49
A Ano: 25 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 104 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Bohuslav Chalupa
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- Z Ladislav Šincl
- Z Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 6)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Jan Chvojka
- N Pavel Havíř
- 0 Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 3)
- 0 František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 4)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 8 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 7 | 10 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 2 | 10 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 3 | 16 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 3 | 3 | 15 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 8 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 38 | 104 | 33 | 0 |