48. schůze, 6. hlasování, 28. června 2016, 14:59:00
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 97 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- 0 Bohuslav Chalupa
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Jan Chvojka
- 0 Pavel Havíř
- 0 Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Marta Semelová
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 3 | 4 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 2 | 5 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 8 | 7 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 11 | 4 | 4 | 6 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 97 | 29 | 34 | 40 | 0 |