48. schůze, 85. hlasování, 29. června 2016, 10:55:00
Novela z. o sdruž. v pol. stranách a v pol. hnutích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 7 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 99 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- N Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Jan Chvojka
- N Pavel Havíř
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 14)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Milan Šarapatka
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Marta Semelová
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 2 | 6 | 0 |
Jihočeský | 12 | 0 | 4 | 0 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 5 | 4 | 13 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 7 | 6 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 3 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 5 | 5 | 14 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 2 | 5 | 0 |
Středočeský | 25 | 1 | 10 | 4 | 10 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 5 | 4 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 2 | 3 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 2 | 4 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 7 | 55 | 39 | 99 | 0 |