48. schůze, 118. hlasování, 29. června 2016, 11:59:00
Novela z. o Veřejném ochránci práv - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 6 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 76 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Ladislav Šincl
- Z Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Jan Chvojka
- N Pavel Havíř
- N Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- N David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- 0 Milan Šarapatka
- N Karel Schwarzenberg
- Z Marta Semelová
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 11)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 3 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 0 | 5 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 12 | 3 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 6 | 7 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 5 | 2 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 9 | 6 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 2 | 4 | 0 |
Středočeský | 25 | 2 | 6 | 6 | 11 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 5 | 5 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 2 | 3 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 4 | 5 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 6 | 73 | 45 | 76 | 0 |