53. schůze, 374. hlasování, 9. prosince 2016, 12:48:00
Novela z. - insolvenční zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 31 | N Ne: 109 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- Z René Číp
- 0 Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Jan Chvojka
- N Pavel Havíř
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 150 Nepřihlášen: 5)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- A Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 8 | 1 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 13 | 8 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 7 | 10 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 8 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 7 | 1 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 15 | 5 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 25 | 4 | 14 | 3 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 7 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 31 | 109 | 41 | 19 | 0 |