54. schůze, 222. hlasování, 20. ledna 2017, 09:53:00
Novela z. - autorský zákon - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 35 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 6)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- N Bohuslav Chalupa
- Z Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Ladislav Šincl
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Jan Chvojka
- Z Pavel Havíř
- N Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- N David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Milan Šarapatka
- N Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 13 | 2 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 7 | 8 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 8 | 6 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 5 | 9 | 4 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 4 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 35 | 71 | 39 | 55 | 0 |