54. schůze, 233. hlasování, 20. ledna 2017, 10:03:00
Novela z. - autorský zákon - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 76 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 68 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Bohuslav Chalupa
- Z Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Ladislav Šincl
- Z Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Jan Chvojka
- A Pavel Havíř
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Milan Šarapatka
- N Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 3 | 2 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 1 | 8 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 3 | 5 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Středočeský | 25 | 9 | 2 | 4 | 10 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 76 | 18 | 38 | 68 | 0 |