54. schůze, 283. hlasování, 1. února 2017, 09:09:00
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 69 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 71 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Bohuslav Chalupa
- Z Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 René Číp
- 0 Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Ladislav Šincl
- Z Zbyněk Stanjura
- 0 Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Jan Chvojka
- A Pavel Havíř
- Z Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Marta Semelová
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 7 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 8 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 5 | 14 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 25 | 9 | 1 | 11 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 69 | 14 | 71 | 46 | 0 |