56. schůze, 318. hlasování, 12. dubna 2017, 10:39:00
Novela z. o státní sociální podpoře
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 72 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Bohuslav Chalupa
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- N Ladislav Šincl
- A Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jitka Chalánková
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Jan Chvojka
- N Pavel Havíř
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Milan Šarapatka
- A Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 8 | 2 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 6 | 6 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 3 | 1 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 25 | 11 | 7 | 2 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 6 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 72 | 55 | 27 | 46 | 0 |