56. schůze, 341. hlasování, 12. dubna 2017, 11:17:00
Novela z. o zaměstnanosti - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 72 | N Ne: 77 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Bohuslav Chalupa
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- N Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Ladislav Šincl
- N Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jitka Chalánková
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Jan Chvojka
- A Pavel Havíř
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Milan Šarapatka
- N Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 11 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 7 | 5 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 13 | 2 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 25 | 7 | 10 | 5 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 72 | 77 | 32 | 19 | 0 |