57. schůze, 346. hlasování, 9. června 2017, 12:41:00
Novela z. o služeb. poměru příslušníků bezpečnostních sborů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 105 | Je třeba: 53
A Ano: 0 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 95 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 101 |
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- 0 Václav Valhoda
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 8)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (0 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 8)
- 0 René Číp
- 0 Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- 0 Ladislav Šincl
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Jan Chvojka
- Z Pavel Havíř
- 0 Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 16)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Marta Semelová
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 13)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 1 | 14 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 0 | 14 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 8 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 8 | 16 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 |
Středočeský | 25 | 0 | 1 | 11 | 13 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 6 | 8 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 1 | 3 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 0 | 4 | 95 | 101 | 0 |