60. schůze, 110. hlasování, 12. září 2017, 14:20:00
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 112 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 72 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 12)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Barbora Jelonková
- 0 Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jitka Chalánková
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Jan Chvojka
- A Pavel Havíř
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Marta Semelová
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 7)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 12 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 10 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 9 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 112 | 0 | 72 | 16 | 0 |