7. schůze, 89. hlasování, 20. března 2018, 15:35:00
Novela z. o mezinárodní justiční spolupráci ve věcech trest. - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 31 | N Ne: 94 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Lucie Šafránková
- Z Bohuslav Sobotka
- A Lubomír Španěl
- N Pavel Staněk
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jan Chvojka
- N Mikuláš Ferjenčík
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- N Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- N Dominik Feri
- A Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Robert Pelikán
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Martin Stropnický
- Z Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Milan Chovanec
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 2 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 12 | 3 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 10 | 6 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 26 | 4 | 11 | 7 | 4 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 8 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 7 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 31 | 94 | 38 | 37 | 0 |