19. schůze, 154. hlasování, 20. září 2018, 10:53:00
Návrh doporučení Rady o klíč. komp. pro celoživotní učení
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 100 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 74 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- A Lucie Šafránková
- 0 Roman Sklenák
- A Lubomír Španěl
- 0 Pavel Staněk
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- 0 Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- 0 Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Chvojka
- A Mikuláš Ferjenčík
- 0 David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- Z Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- N Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- 0 Milan Chovanec
- 0 Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 12 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 2 | 12 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Středočeský | 26 | 15 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 4 | 74 | 22 | 0 |