19. schůze, 202. hlasování, 3. října 2018, 09:11:00
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 78 | N Ne: 44 | 0 Nepřihlášen: 56 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- Z Lucie Šafránková
- 0 Roman Sklenák
- Z Lubomír Španěl
- A Pavel Staněk
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jan Chvojka
- N Mikuláš Ferjenčík
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- N Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- A Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- 0 Milan Chovanec
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- N Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 5 | 6 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 5 | 12 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Středočeský | 26 | 9 | 9 | 6 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 5 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 78 | 44 | 56 | 22 | 0 |