20. schůze, 134. hlasování, 30. října 2018, 14:34:00
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 75 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 95 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- 0 František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Lucie Šafránková
- Z Roman Sklenák
- A Lubomír Španěl
- Z Pavel Staněk
- 0 David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- A Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- 0 Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jan Chvojka
- A Mikuláš Ferjenčík
- 0 David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- 0 Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- 0 Milan Chovanec
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 2 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 6 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 1 | 3 | 11 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 2 | 11 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Středočeský | 26 | 11 | 0 | 3 | 12 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 3 | 27 | 95 | 0 |