20. schůze, 177. hlasování, 31. října 2018, 19:17:00
Novela z. o podpoře sportu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 27 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- N František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Lucie Šafránková
- 0 Roman Sklenák
- 0 Lubomír Španěl
- N Pavel Staněk
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- 0 Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- N Jan Chvojka
- A Mikuláš Ferjenčík
- 0 David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- N Dominik Feri
- A Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- 0 Milan Chovanec
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- N Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- 0 Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (N Ne: 7Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 9 | 9 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 8 | 6 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 2 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 7 | 8 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 26 | 2 | 10 | 9 | 5 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 7 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 2 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 78 | 54 | 41 | 0 |