20. schůze, 179. hlasování, 1. listopadu 2018, 10:16:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 70 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 70 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- A Lucie Šafránková
- Z Roman Sklenák
- 0 Lubomír Španěl
- 0 Pavel Staněk
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- 0 Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jan Chvojka
- A Mikuláš Ferjenčík
- 0 David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7)
- 0 Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- A Milan Chovanec
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 1 | 14 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 3 | 6 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 10 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Středočeský | 26 | 8 | 2 | 11 | 5 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 1 | 3 | 6 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 70 | 14 | 70 | 46 | 0 |