27. schůze, 119. hlasování, 7. března 2019, 10:26:00
Písemná interpelace V. Munzara na A. Schillerovou ve věci odměňování ú
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 81 | Je třeba: 41
A Ano: 37 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 119 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 8)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Lucie Šafránková
- 0 Roman Sklenák
- 0 Lubomír Španěl
- 0 Pavel Staněk
- 0 David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 9)
- 0 Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jan Chvojka
- A Mikuláš Ferjenčík
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 20)
- N Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- 0 Milan Chovanec
- 0 Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 15)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 8 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 4 | 16 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 10 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 3 | 20 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Středočeský | 26 | 6 | 5 | 15 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 3 | 8 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 40 | 119 | 4 | 0 |