27. schůze, 311. hlasování, 26. března 2019, 19:15:00
Kontrola plnění usnesení PS č. 66
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 313, stenoprotokol č. 330). Hlasování bylo opakováno (č. 317).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 75 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 74 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- 0 František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- A Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Lucie Šafránková
- 0 Roman Sklenák
- A Lubomír Španěl
- 0 Pavel Staněk
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Chvojka
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- 0 Milan Chovanec
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- 0 Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 6 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 5 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 4 | 11 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 11 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Středočeský | 26 | 12 | 0 | 7 | 7 | 0 |
Ústecký | 13 | 5 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 0 | 51 | 74 | 0 |