28. schůze, 139. hlasování, 9. května 2019, 10:30:00
Písemná interpelace Z. Stanjury na J. Maláčovou ve věci dalších kroků
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 52 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 77 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Lucie Šafránková
- N Roman Sklenák
- A Lubomír Španěl
- Z Pavel Staněk
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- 0 Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Chvojka
- A Mikuláš Ferjenčík
- N David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- Z Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- 0 František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 4 | 8 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 2 | 8 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 1 | 14 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Středočeský | 26 | 8 | 5 | 12 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 3 | 5 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 52 | 30 | 77 | 41 | 0 |