35. schůze, 29. hlasování, 15. října 2019, 20:22:00
Stan.PS k současné situaci na turecko - syrské hranici
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 5 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 85 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Lucie Šafránková
- N Roman Sklenák
- Z Lubomír Španěl
- Z Pavel Staněk
- Z David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Jan Chvojka
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 7)
- 0 Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- 0 Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 13)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- N Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 7 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 8 | 3 | 11 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 8 | 7 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 3 | 8 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 5 | 12 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Středočeský | 26 | 0 | 8 | 5 | 13 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 2 | 2 | 9 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 4 | 2 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 5 | 55 | 55 | 85 | 0 |