35. schůze, 326. hlasování, 8. listopadu 2019, 11:54:00
Novela z. o obchodních korporacích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 29 | N Ne: 109 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 3)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- 0 František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Lucie Šafránková
- N Roman Sklenák
- A Lubomír Španěl
- N Pavel Staněk
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jan Chvojka
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- N Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 8 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 12 | 7 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 13 | 5 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 10 | 4 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 8 | 2 | 0 | 0 |
Středočeský | 26 | 4 | 16 | 4 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 9 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 109 | 39 | 23 | 0 |