40. schůze, 152. hlasování, 29. ledna 2020, 16:51:00
Novela z. o silniční dopravě - EU
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 231).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 45 | N Ne: 70 | 0 Nepřihlášen: 65 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Lucie Šafránková
- N Roman Sklenák
- Z Lubomír Španěl
- 0 Pavel Staněk
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jan Chvojka
- A Mikuláš Ferjenčík
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- 0 Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- 0 Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 9 | 10 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 10 | 4 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 4 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 4 | 9 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Středočeský | 26 | 5 | 6 | 11 | 4 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 6 | 4 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 45 | 70 | 65 | 20 | 0 |