40. schůze, 200. hlasování, 31. ledna 2020, 12:22:00
N. z. - zahrádkářský zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 51 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 73 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Lucie Šafránková
- A Roman Sklenák
- 0 Lubomír Španěl
- 0 Pavel Staněk
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jan Chvojka
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- 0 Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- 0 František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 2 | 11 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 4 | 7 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 6 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 6 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 6 | 3 | 0 |
Středočeský | 26 | 10 | 2 | 9 | 5 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 6 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 51 | 25 | 73 | 51 | 0 |