40. schůze, 233. hlasování, 12. února 2020, 11:20:00
Novela z. o VZP ČR a o zaměstnaneckých pojišťovnách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 35 | N Ne: 128 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- 0 František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Lucie Šafránková
- N Roman Sklenák
- A Lubomír Španěl
- N Pavel Staněk
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1)
- N Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1)
- N Jan Chvojka
- A Mikuláš Ferjenčík
- 0 David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1)
- A Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 170 Nepřihlášen: 3)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 8)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 8 | 2 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 9 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 16 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 12 | 3 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 7 | 1 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 11 | 2 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 9 | 1 | 0 | 0 |
Středočeský | 26 | 6 | 17 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 10 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 35 | 128 | 20 | 17 | 0 |