40. schůze, 261. hlasování, 12. února 2020, 12:38:00
Návrh na volbu Veřejného ochránce práv
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 11 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 70 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- 0 František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- N Lucie Šafránková
- N Roman Sklenák
- 0 Lubomír Španěl
- A Pavel Staněk
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Jan Chvojka
- N Mikuláš Ferjenčík
- 0 David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- 0 Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- Z Dominik Feri
- A Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- N Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N František Navrkal
- 0 Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 5 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 7 | 6 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 3 | 6 | 10 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 4 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 10 | 6 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Středočeský | 26 | 0 | 9 | 11 | 6 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 4 | 3 | 6 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 11 | 64 | 55 | 70 | 0 |