86. schůze, 33. hlasování, 18. února 2021, 18:59:00
Novela státního rozpočtu na rok 2021
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 19 | N Ne: 105 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- N Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 11Z Zdržel se: 1)
- N Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Lucie Šafránková
- N Roman Sklenák
- 0 Lubomír Španěl
- Z Pavel Staněk
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Chvojka
- N Mikuláš Ferjenčík
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- N Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Jan Jakob
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Miroslav Samaš
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N František Navrkal
- N Jaroslava Puntová
- N Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Jaroslav Vymazal
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- 0 František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 11 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 14 | 3 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 12 | 4 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 13 | 7 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 26 | 2 | 16 | 4 | 4 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 19 | 105 | 36 | 40 | 0 |