98. schůze, 67. hlasování, 14. dubna 2021, 10:38:00
Novela z. o provozu na pozemních komunikacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 104 | Je třeba: 53
A Ano: 25 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 96 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- N Libor Hoppe
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- N Lucie Šafránková
- Z Roman Sklenák
- 0 Lubomír Španěl
- 0 Pavel Staněk
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- 0 Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Chvojka
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- 0 David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- 0 Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6)
- Z Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- 0 Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- 0 Miloslava Rutová
- N Pavel Šindelář
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 3)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- 0 František Navrkal
- 0 Jaroslava Puntová
- 0 Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 7 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 7 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 7 | 9 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 8 | 6 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 1 | 12 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Středočeský | 26 | 3 | 4 | 16 | 3 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 4 | 8 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 46 | 96 | 33 | 0 |