98. schůze, 84. hlasování, 14. dubna 2021, 10:53:00
Novela z. o provozu na pozemních komunikacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 45 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 97 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- N Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- A Lucie Šafránková
- Z Roman Sklenák
- 0 Lubomír Španěl
- 0 Pavel Staněk
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- 0 Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Chvojka
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- 0 David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- 0 Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6)
- A Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- 0 Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- 0 Miloslava Rutová
- N Pavel Šindelář
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 5)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Jan Jakob
- Z František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- 0 František Navrkal
- 0 Jaroslava Puntová
- 0 Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Jaroslav Vymazal
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 3 | 9 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 2 | 7 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 1 | 12 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Středočeský | 26 | 5 | 0 | 16 | 5 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 1 | 8 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 6 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 45 | 13 | 97 | 45 | 0 |