8. schůze, 58. hlasování, 5. února 1997, 12:00:00
zpr.min.vnitra-policie PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 109 | Je třeba: 55
A Ano: 59 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 91 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- N Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- A Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Roman Češka
- Z Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- 0 Václav Svoboda
- 0 Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- Z Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- Z Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1)
- 0 Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- Z Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- 0 František Novák
- N Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Bratinka
- 0 Tomáš Březina
- 0 František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- 0 Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Vladimír Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- A Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- 0 Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- 0 Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- 0 Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- 0 František Chobot
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- 0 Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- N Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- 0 Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 8 | 3 | 8 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 4 | 1 | 7 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 2 | 4 | 10 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 4 | 17 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 2 | 9 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 3 | 19 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 9 | 6 | 15 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 25 | 91 | 25 | 0 |