8. schůze, 78. hlasování, 6. února 1997, 09:59:00
Odp.členů vlády na písem.interp.poslanců
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 58 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 70 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 10)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- 0 Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- 0 Václav Svoboda
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- 0 František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 100 Nepřihlášen: 7)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- 0 Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Bratinka
- 0 Tomáš Březina
- A František Brožík
- 0 Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 160 Nepřihlášen: 13)
- N Libor Ambrozek
- 0 Vlastimil Bařinka
- N Vladimír Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- 0 Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- A František Chobot
- 0 Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- 0 Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- Z Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- 0 Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 10 | 10 | 0 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 4 | 10 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 4 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 6 | 6 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 10 | 7 | 0 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 5 | 6 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 16 | 13 | 0 | 0 |
Severomoravský | 36 | 9 | 8 | 15 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 64 | 70 | 8 | 0 |