10. schůze, 238. hlasování, 3. dubna 1997, 15:29:00
Návrh rozpočtu FNM
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 65 | N Ne: 107 | 0 Nepřihlášen: 19 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- N František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- N Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Václav Svoboda
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 1)
- N Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 140 Nepřihlášen: 4)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- N Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Bratinka
- N Tomáš Březina
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- N Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 210 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Libor Ambrozek
- N Vlastimil Bařinka
- N Vladimír Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 180 Nepřihlášen: 2)
- N Marek Benda
- A František Chobot
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- N Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- N Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 16 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 4 | 12 | 2 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 11 | 1 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 14 | 4 | 0 | 0 |
Západočeský | 18 | 6 | 8 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 14 | 21 | 4 | 2 | 0 |
Severomoravský | 36 | 16 | 18 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 107 | 19 | 9 | 0 |