12. schůze, 277. hlasování, 8. července 1997, 19:47:00
Změna zákona o daních z příjmů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 100 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 13 | Z Zdržel se: 80 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- A Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- 0 Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- Z Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- A Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- Z Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- Z Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Václav Svoboda
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 1Z Zdržel se: 8)
- A Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- Z Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- Z Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13Z Zdržel se: 13)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- Z Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- Z František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- A Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- Z Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- Z Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10Z Zdržel se: 8)
- Z Pavel Bratinka
- Z Tomáš Březina
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- A Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- A Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 240 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15)
- A Libor Ambrozek
- Z Vlastimil Bařinka
- Z Vladimír Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- Z Michal Frankl
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- Z Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13)
- Z Marek Benda
- A František Chobot
- Z Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- Z Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- Z Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- A Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 3 | 3 | 9 | 0 |
Středočeský | 21 | 8 | 0 | 2 | 11 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 11 | 1 | 0 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 |
Západočeský | 18 | 10 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 0 | 2 | 15 | 0 |
Severomoravský | 36 | 17 | 2 | 4 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 7 | 13 | 80 | 0 |