12. schůze, 303. hlasování, 9. července 1997, 09:38:00
Dohoda o přístupu Rumunska ke Středoevr.d.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 113 | Je třeba: 57
A Ano: 79 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 87 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- 0 Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Václav Svoboda
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- 0 Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- Z František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- Z Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- 0 Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Bratinka
- A Tomáš Březina
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- Z Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Vladimír Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- Z Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- 0 Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Václavek
- 0 Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 21Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- 0 František Chobot
- 0 Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- 0 Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- 0 Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 8 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 0 | 11 | 4 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 0 | 6 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 0 | 10 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 0 | 19 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 12 | 0 | 21 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 79 | 0 | 87 | 34 | 0 |