12. schůze, 311. hlasování, 9. července 1997, 11:16:00
Změna zák. o pozemkových úpravách a úřadech h
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 5 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 164 |
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 20)
- Z Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- Z František Čech
- 0 Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- Z Tomáš Kladívko
- Z Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- Z Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 18)
- Z Jan Bláha
- Z Jan Černý
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- Z Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- N Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Václav Svoboda
- Z Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 16)
- Z Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- Z Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- Z Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- Z František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 24)
- Z Drahoslava Bartošková
- Z Rostislav Čevela
- Z Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- Z František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- Z Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- Z Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- Z Anton Zima
Volební kraj Západočeský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 14)
- Z Pavel Bratinka
- 0 Tomáš Březina
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- Z Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 33)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Vlastimil Bařinka
- Z Vladimír Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- Z Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- Z Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- Z Jaromír Schling
- Z Olga Sehnalová
- Z Ladislav Skopal
- Z Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- Z Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 30)
- Z Marek Benda
- Z František Chobot
- Z Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- Z Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- Z Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- Z Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- Z Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- Z Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 4 | 20 | 0 |
Středočeský | 21 | 1 | 0 | 2 | 18 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 2 | 2 | 9 | 0 |
Severočeský | 20 | 0 | 0 | 4 | 16 | 0 |
Východočeský | 26 | 0 | 0 | 2 | 24 | 0 |
Západočeský | 18 | 0 | 0 | 4 | 14 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 3 | 1 | 4 | 33 | 0 |
Severomoravský | 36 | 0 | 0 | 6 | 30 | 0 |
Celkem | 200 | 5 | 3 | 28 | 164 | 0 |