12. schůze, 418. hlasování, 10. července 1997, 14:09:00
Posl.náv.nov.trestního zákona
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 119 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 43 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 30 Nepřihlášen: 4)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- 0 Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Václav Svoboda
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Holub
- Z Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- 0 Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- 0 František Novák
- N Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Bratinka
- A Tomáš Březina
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 28N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Libor Ambrozek
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Vladimír Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- A Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- 0 Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 23N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A František Chobot
- 0 Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- N Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Středočeský | 21 | 10 | 2 | 8 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 11 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 16 | 2 | 7 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 8 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 28 | 5 | 7 | 1 | 0 |
Severomoravský | 36 | 23 | 3 | 6 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 119 | 24 | 43 | 14 | 0 |