32. schůze, 157. hlasování, 23. června 1995, 10:36
Vl.náv. ústav.zák. o vyš.územ.samospr.celcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 113 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 59 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 19N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- X Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- X Jan Koucký
- A Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- X Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- X František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- X Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- X Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 18)
- X Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15)
- X Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- X Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 19 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 0 | 3 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 16 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 2 | 5 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 20 | 2 | 1 | 18 | 0 |
Severomoravský | 35 | 17 | 1 | 2 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 113 | 8 | 20 | 59 | 0 |