32. schůze, 172. hlasování, 23. června 1995, 11:08
Vl.náv. ústav.zák. o vyš.územ.samospr.celcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 41 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 19 | Z Zdržel se: 69 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- N Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- X Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- X Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 5Z Zdržel se: 8)
- X Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- X Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- X Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- N Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- X Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- N Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- X Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- X Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13)
- X Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- X Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- N Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 7 | 1 | 12 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 11 | 2 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 5 | 0 | 8 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 11 | 3 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 10 | 6 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 3 | 4 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 14 | 16 | 1 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 8 | 2 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 71 | 19 | 69 | 0 |