32. schůze, 196. hlasování, 27. června 1995, 12:38
Odpovědi členů vlády na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 83 | Je třeba: 42
A Ano: 41 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 117 | Z Zdržel se: 22 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- X Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- N Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 26Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- X Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 21Z Zdržel se: 7)
- X Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- N Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 2 | 12 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 3 | 10 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 1 | 9 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 3 | 14 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 3 | 12 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 1 | 13 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 7 | 4 | 26 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 4 | 3 | 21 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 20 | 117 | 22 | 0 |